header line

Hakkimizda

Arkan Proje Şirketini Yakından Tanı
EMLAK SEKTÖRÜNDE HEM BİREYLERE HEM DE ŞİRKETLERE ÖZEL VE KARLI FIRSATLAR SUNAN HİZMET VEREN ARACI BİR ŞİRKETTİR
Bizim Hakkımızda
2012 yılında Türkiye’nin emlak sektöründe hizmet vermeye başlan bir gayrimenkul şirketidir. Uzun yıllardır bu alanda biriktirdiği tecrübesiyle yola çıkan Arkan Proje, Türkiye’nin en büyük inşaat firmalarıyla işbirliği etmek suretiyle emlak satışı ve arabuluculuğunda büyük bir ivme kazanmıştır.
Hedefimiz
Arkan Proje, önemli Türk inşaat şirketleri ile emlak pazarlama şirketleri veya bireyler arasındaki gayrimenkul aracılığı yaparak hizmet vererek ülkenin önde gelen emlak firmaları arasında yer almayı hedeflemektedir. Her sınıftan müşterilerine bütçelerine uygun özel fırsatlar sunarak ön planda olmak ister.
A man wearing a suit
decor image
line decor
Arkan Proje Gayrimenkul Şirketi şu hizmetleri kapsar
Mesleki Eğitim ve Yeterlilik
Gayrimenkul şirketleri ve emlak ofisleri çalışanlarına aşağıdaki alanlarda mesleki eğitim ve mesleki yeterlilik hizmetleri sunmaktayız: E-Pazarlama Gayrimenkul satışları Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) yazılımı eğitimi Proje web sitelerinden yararlanmanın yolları Müşteri hizmetleri ve memnuniyeti Performans değerlendirme
Hukuki Danışmanlık
Arkan Proje, yatırımcılarının arzu ve isteklerini göz önünde bulundurarak yatırım yapmak istedikleri gayrimenkul ile ilgili detaylı araştırmalar yapar, ilgili resmi kurumlara müracaat eder ve bunun sonucunda konuyla alakalı şeffaflık ilkesinden taviz vermeden danışanlarına hukuki süreçler hakkında bilgi verir.   Yeni projeler,  gayrimenkul ile ilgili çıkan güncel yasalar, cazip fırsatlar ve en iyi yatırım seçenekleri konularında yatırımcılarımızla bilgi paylaşımında bulunur.  Türk vatandaşlığı kanununun uygulanmasına ilişkin yönetmelik, yapı ve imar kanunu ve mülkiyet hakkı gibi konularda hukuki danışmanlık hizmeti verir.
Gayrimenkul Pazarlama
Müşterileri memnuniyetini her şeyden üstün tutan Arkan Proje, pazarlamasını üstlendiği bütün projelerin yapılabilir raporunu hazırlar. Bu bağlamda Arkan Proje, öncelikle gayrimenkul projesinin konumuna, piyasadaki gerçek yatırım değerine, inşaat çalışmalarının en ufak ayrıntısına kadar bittiğinden ve yatırımcının beklentilerini karışladığından emin olmadıkça emlak satışını yapmaz. Gayrimenkul alanında hizmet veren şirketler ile sağlam bir ilişki ağı kuran ve aynı zamanda geniş müşteri portföyüne sahip bir şirketle çalışarak etkin yollardan satışlarınızı artırmak istiyorsanız Arkan Proje ile işbirliği yaparak doğru bir karar aldınız!
Gayrimenkul Satış Danışmanlığı
Gayrimenkul sektörünün sırlarına, püf noktalarını hâkim olan ve Türkiye’deki emlak pazarlarının giriş anahtarlarını elinde bulunduran Arkan Proje, yakından takip ettiği yatırımlar konusunda satış danışmanlığı hizmetini vermektedir. En kısa zamanda yönlendirmelerden kurtularak gayrimenkul sahibi olmanı sağlıyoruz.
Proje Yönetimi
Arkan Proje olarak yatırımcılarımıza, Türkiye’nin emlak piyasa hakkında detaylı bilgiler vermekten öte yatırım yapmak istedikleri projelerin gerçek maliyetini ve uzun vadeli beklenen getirisi gibi önemli hususlarda yardımcı olmaktayız. Keza inşaat şirketleri ile kurduğumuz başarılı ilişkiler sayesinde yatırım değerinin yüksek olduğunu düşündüğümüz belirli projelerin satışını üstlenerek pazarlamasını bizler gerçekleştiriyoruz.
Arkan Proje’ye hoş geldiniz..

Anlık fırsat ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak için danışma kurulu ekibimizle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Müşteri Türü

Kişisel bilgileri