header line

Ebruli Ispartakule

Proje, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan Bahçeşehir Mahallesi sınırları içericisinde yer alan ve önemli yatırım bölgesi olarak kabul edilen Ispartakule’de yükselmektedir. Proje, ferah ve eğlence alanları ile donatılan vadiye doğrudan bakışıyla sizlere muhteşem bir manzara sunuyor. Ispartakule bölgesinin, içinde birçok yeni konut projesini barındırıyor olması da Ebruli Ispartakule’yi önemli bir yatırım fırsatı haline getirmektedir. TEM’e 1 dakika ve yeni havalimanına 25 dakika mesafede bulunan projemiz, Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı noktasının hemen yanı başındaki konumu ile sizi hayallerinize bir adım daha yaklaştıracak. Şuan yapımı devam eden ve yakında bir zamanda bitmesi beklenen Bahçeşehir metro durağına 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Bu sayede İstanbul’un her tarafına toplu taşıma aracıyla da yolculuk keyfini çıkartabilirsin. Tanıtımı yapılan ve satışları devam eden Ispartakule’nin yeni projesi Ebruli Ispartakule, TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO Güvencesi ise planlaması yapılarak mimari ve yapı yönetmenliğine uygunlu ilgili kurumlarca takip edilmektedir. Modern yaşam alanları sunan Ebruli Ispartakule, lüks ve konforlu detaylarla sahip daire seçenekleri ile öne çıkıyor. Eğitim kurumlarının yer aldığı bir bölgede projelendirilen Ebruli Ispartakule’de kafe ve restoranların yanı sıra 1.050 araç kapasiteli kapalı otopark ile 774 metrekare büyüklüğünde sosyal tesis de yer alıyor.
Proje fotoğrafları
Proje hakkında

Proje 41 bin 168 metrekare arsa alanına sahiptir,4 katlı konaklar ile 28 katlı kulelerin yer aldığı projede 724 konut ve 52 dükkan bulunuyor.,İçerisinde 2+1'den 4+1'e kadar konut seçeneği bulunduruyor.,Projede yüzölçümü 80 m2’den başlayan toplam 55 ticari ünite yer alıyor.,Restoranlar kafeler ve dükkânlar,Çocuklar için oyun alanları,Kapalı yüzme havuzu ve sauna,Yakındaki eğitim merkezleri,Depreme dayanıklı kolunlar,Site sakinleri üzerindeki maliyetleri düşürecek güneş enerjisi sistemi,Spor merkezi,Kapalı ve açık otoparklar

Gayrimenkul türü
Apartman dairesi
EN DÜŞÜK FİYAT
1,400,000 TL
Bölge
Bahçeşehir
Teslim Tarihi
Tesilme hazır
ödeme
Ödemenin %35'i peşinat olup geriye kalanı ise 24 aylık taksittir.
Fiyatlar ve ödeme yöntemi
Ödemenin %35'i peşinat olup geriye kalanı ise 24 aylık taksittir.
Oda sayısı ölçüler Banyo sayısı fiyatlar
3+1 125 M 2 1,750,000 TL
4+1 145 M 2 2,000,000 TL
2+1 85 M 1 1,400,000 TL
porjenin özellikleri
 • Proje 41 bin 168 metrekare arsa alanına sahiptir
 • 4 katlı konaklar ile 28 katlı kulelerin yer aldığı projede 724 konut ve 52 dükkan bulunuyor.
 • İçerisinde 2+1'den 4+1'e kadar konut seçeneği bulunduruyor.
 • Projede yüzölçümü 80 m2’den başlayan toplam 55 ticari ünite yer alıyor.
 • Restoranlar kafeler ve dükkânlar
 • Çocuklar için oyun alanları
 • Kapalı yüzme havuzu ve sauna
 • Yakındaki eğitim merkezleri
 • Depreme dayanıklı kolunlar
 • Site sakinleri üzerindeki maliyetleri düşürecek güneş enerjisi sistemi
 • Spor merkezi
 • Kapalı ve açık otoparklar
Lokasyon
Porjenin lokasyon özellikleri : 

Proje, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan Bahçeşehir Mahallesi sınırları içericisinde yer alan ve önemli yatırım bölgesi olarak kabul edilen Ispartakule’de yükselmektedir.

Proje, ferah ve eğlence alanları ile donatılan vadiye doğrudan bakışıyla sizlere muhteşem bir manzara sunuyor. Ispartakule bölgesinin, içinde birçok yeni konut projesini barındırıyor olması da Ebruli Ispartakule projesini önemli bir yatırım fırsatına çeviren etkenlerdendir.
Luxera Meydanı Mağazaları
Luxera Meydanı Mağazaları

Porjenin lokasyon özellikleri :  TEM ve Basın Ekspres Yolu’nun yanı başında yer alan Luxera Meydan’da işyeri, dükkân alarak İstanbul’un her tarafından farklı ulaşım yolları kullanmak suretiyle işinize rahatça varmanın kolaylığını yaşayacaksınız. Bölgenin iki önemli caddesinin kesiştiği noktadaki konumu sayesinde metro, metrobüs, otobüs ve minibüs alternatiflerinden yararlanarak yolunuza en uygun olanı seçme imkanına sahip olacaksınız.

Luxera Meydan projesi, İstanbul Bağcılar Göztep Mahallesi'nde 11.000 m2 arazi alanı üzerinde 2 blok olarak inşa ediliyor. Projede yüzölçümü 80 m2’den başlayan toplam 50 ticari ünite yer alıyor. Luxera...

Arkan Proje’ye hoş geldiniz..

Anlık fırsat ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak için danışma kurulu ekibimizle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Müşteri Türü

Kişisel bilgileri