header line

Ebruli Ispartakule

Proje, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan Bahçeşehir Mahallesi sınırları içericisinde yer alan ve önemli yatırım bölgesi olarak kabul edilen Ispartakule’de yükselmektedir. Proje, ferah ve eğlence alanları ile donatılan vadiye doğrudan bakışıyla sizlere muhteşem bir manzara sunuyor. Ispartakule bölgesinin, içinde birçok yeni konut projesini barındırıyor olması da Ebruli Ispartakule’yi önemli bir yatırım fırsatı haline getirmektedir. TEM’e 1 dakika ve yeni havalimanına 25 dakika mesafede bulunan projemiz, Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı noktasının hemen yanı başındaki konumu ile sizi hayallerinize bir adım daha yaklaştıracak. Şuan yapımı devam eden ve yakında bir zamanda bitmesi beklenen Bahçeşehir metro durağına 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Bu sayede İstanbul’un her tarafına toplu taşıma aracıyla da yolculuk keyfini çıkartabilirsin. Tanıtımı yapılan ve satışları devam eden Ispartakule’nin yeni projesi Ebruli Ispartakule, TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO Güvencesi ise planlaması yapılarak mimari ve yapı yönetmenliğine uygunlu ilgili kurumlarca takip edilmektedir. Modern yaşam alanları sunan Ebruli Ispartakule, lüks ve konforlu detaylarla sahip daire seçenekleri ile öne çıkıyor. Eğitim kurumlarının yer aldığı bir bölgede projelendirilen Ebruli Ispartakule’de kafe ve restoranların yanı sıra 1.050 araç kapasiteli kapalı otopark ile 774 metrekare büyüklüğünde sosyal tesis de yer alıyor.
Proje fotoğrafları
Proje hakkında

Proje 41 bin 168 metrekare arsa alanına sahiptir,4 katlı konaklar ile 28 katlı kulelerin yer aldığı projede 724 konut ve 52 dükkan bulunuyor.,İçerisinde 2+1'den 4+1'e kadar konut seçeneği bulunduruyor.,Projede yüzölçümü 80 m2’den başlayan toplam 55 ticari ünite yer alıyor.,Restoranlar kafeler ve dükkânlar,Çocuklar için oyun alanları,Kapalı yüzme havuzu ve sauna,Yakındaki eğitim merkezleri,Depreme dayanıklı kolunlar,Site sakinleri üzerindeki maliyetleri düşürecek güneş enerjisi sistemi,Spor merkezi,Kapalı ve açık otoparklar

Gayrimenkul türü
Apartman dairesi
EN DÜŞÜK FİYAT
216,000 $
Bölge
Bahçeşehir
Teslim Tarihi
Teslime hazır
ödeme
Ödemenin %35'i peşinat olup geriye kalanı ise 24 aylık taksittir.
Fiyatlar ve ödeme yöntemi
Ödemenin %35'i peşinat olup geriye kalanı ise 24 aylık taksittir.
Oda sayısı ölçüler Banyo sayısı fiyatlar
3+1
168 M 2 216,000 $
4+1
202 M 2 256,000 $
porjenin özellikleri
 • Proje 41 bin 168 metrekare arsa alanına sahiptir
 • 4 katlı konaklar ile 28 katlı kulelerin yer aldığı projede 724 konut ve 52 dükkan bulunuyor.
 • İçerisinde 2+1'den 4+1'e kadar konut seçeneği bulunduruyor.
 • Projede yüzölçümü 80 m2’den başlayan toplam 55 ticari ünite yer alıyor.
 • Restoranlar kafeler ve dükkânlar
 • Çocuklar için oyun alanları
 • Kapalı yüzme havuzu ve sauna
 • Yakındaki eğitim merkezleri
 • Depreme dayanıklı kolunlar
 • Site sakinleri üzerindeki maliyetleri düşürecek güneş enerjisi sistemi
 • Spor merkezi
 • Kapalı ve açık otoparklar
Lokasyon
Porjenin lokasyon özellikleri : 

Proje, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan Bahçeşehir Mahallesi sınırları içericisinde yer alan ve önemli yatırım bölgesi olarak kabul edilen Ispartakule’de yükselmektedir.

Proje, ferah ve eğlence alanları ile donatılan vadiye doğrudan bakışıyla sizlere muhteşem bir manzara sunuyor. Ispartakule bölgesinin, içinde birçok yeni konut projesini barındırıyor olması da Ebruli Ispartakule projesini önemli bir yatırım fırsatına çeviren etkenlerdendir.
Flora Residence
Flora Residence

Porjenin lokasyon özellikleri :  Otobüs durağına 300 metre CarrefourSA'ya 400 metre En yakın okula 850 metre En yakın eczaneye 1 km Acıbadem Üniversitesi’ne 1,1 km mesafede Metro istasyonuna 1,2 km Memorial Ataşehir Hastanesi'ne 3 km Palladium Ataşehir Alışveriş Merkezi’ne 3,3 km Fenerbahçe Üniversitesi’ne 3,5 km Gözdağı metro istasyonuna 4 km (Marmaray Metrosu)

Çağdaş hayatım tüm gereksinimlerine cevap veren Flora Residence projesi, İstanbul'un Anadolu Yakası’nın en prestijli ve hareketli bölgelerinin başında gelen Ataşehir'de yer almaktadır. Marmara Denizi ...

Arkan Proje’ye hoş geldiniz..

Anlık fırsat ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak için danışma kurulu ekibimizle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Müşteri Türü

Kişisel bilgileri