header line

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule

Zengin yeşil alanları il ünlenen Bahçehehir’in giriş kısmında yer alan Bahçekaya sitesi; Ispartakule dörtlüsünün merkezinde, modern yaşamın izlerini taşıyan sitelerle çevrili ve yapılması planlanan dev Kanal İstanbul projesinin yanında bulunmasıyla sizlere eşsiz fırsatlar sunuyor. Konumu itibariyle de Bahçeyaka sitesi yüksek gelir getiren projelerin başında gelir. Zira Bahçeşehir, son yıllarda bölgede gayrimenkul alanında hayata geçirilen seçkin projeler devrimi sonrasında vatandaştan yoğun ilgi görerek İstanbul’un parlayan yıldızı olmayı başardı.
Proje fotoğrafları
Proje hakkında

Projenin yüzölçümü 22.000 metrekaredir.,İnşaat alanı 57.000 metrekaredir.,Proje 8 blok ve toplam 327 daireden oluşmaktadır.,Birden çok yüzölçümüne sahip ve aileler için uygun daire modelleri.,Daireler 1 + 1 ila 4 + 1 arasında değişlik gösterir.,Erkekler ve kadınlar için çoklu tesisler.,Yürüyüş ve egzersiz için açık alanlar.,Fitness merkezi ve çocuk oyun alanları.,Cam çatılı yüzme havuzu,Basketbol sahası.,Kapalı ve açık otopark alanları.,Depreme dayanıklı modern bina sistemleri.,Güvenlik koruma sistemi ve güvenlik kameraları.,Yakın mesafede eğitim merkezleri.

Gayrimenkul türü
Apartman dairesi
EN DÜŞÜK FİYAT
130,000 $
Bölge
Ispartakule
Teslim Tarihi
9/2021
ödeme
% 50'inin peşinat ödeme geri kalanı ise 12 aya varan taksit imkânı
Fiyatlar ve ödeme yöntemi
% 50'inin peşinat ödeme geri kalanı ise 12 aya varan taksit imkânı
Oda sayısı ölçüler Banyo sayısı fiyatlar
1+1
57 M 1 130,000 $
2+1
128 M 2 266,000 $
3+1
177 M 2 363,000 $
4+1
217 M 3 450,000 $
porjenin özellikleri
 • Projenin yüzölçümü 22.000 metrekaredir.
 • İnşaat alanı 57.000 metrekaredir.
 • Proje 8 blok ve toplam 327 daireden oluşmaktadır.
 • Birden çok yüzölçümüne sahip ve aileler için uygun daire modelleri.
 • Daireler 1 + 1 ila 4 + 1 arasında değişlik gösterir.
 • Erkekler ve kadınlar için çoklu tesisler.
 • Yürüyüş ve egzersiz için açık alanlar.
 • Fitness merkezi ve çocuk oyun alanları.
 • Cam çatılı yüzme havuzu
 • Basketbol sahası.
 • Kapalı ve açık otopark alanları.
 • Depreme dayanıklı modern bina sistemleri.
 • Güvenlik koruma sistemi ve güvenlik kameraları.
 • Yakın mesafede eğitim merkezleri.
Lokasyon
Porjenin lokasyon özellikleri : 
Proje konumu ayrıcalıkları: Yapılması planlanan dev Kanal İstanbul projesinin yanında olan Bahçeyaka, İstanbul Havalimanı’nın açılmasıyla İstanbul’un en değerli ve ferah projelerinden biri haline geldi.. Ispartakule’ye yeni bir yeşil yaka kazandıracak olan Bahçeyaka Ispartakule konut projesi, Küçükçekmece gölü manzarasına sahip ve lokasyonu ile de avantaj sağlıyor.
Otto Ataşehir Projesi
Otto Ataşehir Projesi

Porjenin lokasyon özellikleri :  Ataşehir metro istasyonuna sadece “1” metre Ülker Spor ve Etkinlik Salonuna “100” metre Sheraton Istanbul Atakoy Hotele “300” metre Anadolu Otoyoluna “500” metre Watergarden AVM’ye “700” metre Acıbadem Hastanesine “700” metre Memorial Ataşehir Hastanesine “800” metre Palladium AVM’ye “800” metre Bulvar 216 AVM’ye “800” metre Radisson Blu AVM’ye “800” metre İstanbul Finans Merkezine “1" km E-5 yoluna “1" km İstanbul Marriott Hotel’e “1" km Avrasya Tüneline “6" km 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne “7” km Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne “11” km Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı “20” km

İstanbul Anadolu Yakası’nın yükselen değeri Otto Ataşehir projesi, son yıllarda prestijli konut projelerine ve modern yapılara ev sahipliği yapan Ataşehir bölgesinde hayata geçiriliyor. Lüks mimari ta...

Arkan Proje’ye hoş geldiniz..

Anlık fırsat ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak için danışma kurulu ekibimizle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Müşteri Türü

Kişisel bilgileri