header line

Sur Yapı AXIS ISTANBUL OFFICES

Axis İstanbul, şehir merkezine yakın konumuyla İstanbul'un en aktif alışveriş merkezlerinden biridir. Yürüme mesafesindeki duraklardan hızlı toplu taşıma araçlarıyla dakikalar içinde şehrin en önemli bölgelerine gidebileceksin. Axis İstanbul AVM, en ünlü uluslararası ve yerel markalara ev sahipliği yapıyor. İstanbul'daki ticari kompleksler arasında önemli bir yere olmasıyla Axis İstanbul, yüksek kar beklentisiyle ofislerine yatırım yapanlara büyük bir fırsat sunmaktadır.
Proje fotoğrafları
Proje hakkında

Kompleks 24.000 metrekarelik bir alana yayılıyor.,Proje 7 katlı 3 bloktan oluşmaktadır.,Metro projenin hemen yanından geçmektedir.,Tramvay istasyonu yaklaşık 200 metre uzaklıktadır.,Metrobüs hattı 600 metrelik yürüme mesafesindedir.,1500 araç kapasiteli kapalı otopark.,Güvenlik kameraları ve 24 saat güvenlik koruması.,Dış balkonlar.,Spor merkezi.,Entegre teknolojiler ve çoklu kullanım salonları.,Baskı merkezi ile posta dağıtım hizmeti bulunmakta.,Eğitim odaları ve konferans salonları., İzele edilmiş ses geçirmez çalışma odaları.,Nakit ödeme yapılması halinde yıllık toplam ofis ücretinin yaklaşık % 9'a tekabül eden aidatıyla birlikte metrekare başına 15$ dolar verilecek şekilde 3 yıl ofis kiralamayı garanti ediyoruz.

Gayrimenkul türü
Offices
EN DÜŞÜK FİYAT
2,390,000 TL
Bölge
Bayrampasa
Teslim Tarihi
Teslime hazır
ödeme
Toplam ücretin %50’i peşinat , geriye kalanı 24 ay taksit şeklindedir.
Fiyatlar ve ödeme yöntemi
Toplam ücretin %50’i peşinat , geriye kalanı 24 ay taksit şeklindedir.
Oda sayısı ölçüler Banyo sayısı fiyatlar
1+0 74 M 1 2,390,000 TL
1+0 146 M 1 4,284,000 TL
porjenin özellikleri
 • Kompleks 24.000 metrekarelik bir alana yayılıyor.
 • Proje 7 katlı 3 bloktan oluşmaktadır.
 • Metro projenin hemen yanından geçmektedir.
 • Tramvay istasyonu yaklaşık 200 metre uzaklıktadır.
 • Metrobüs hattı 600 metrelik yürüme mesafesindedir.
 • 1500 araç kapasiteli kapalı otopark.
 • Güvenlik kameraları ve 24 saat güvenlik koruması.
 • Dış balkonlar.
 • Spor merkezi.
 • Entegre teknolojiler ve çoklu kullanım salonları.
 • Baskı merkezi ile posta dağıtım hizmeti bulunmakta.
 • Eğitim odaları ve konferans salonları.
 • İzele edilmiş ses geçirmez çalışma odaları.
 • Nakit ödeme yapılması halinde yıllık toplam ofis ücretinin yaklaşık % 9'a tekabül eden aidatıyla birlikte metrekare başına 15$ dolar verilecek şekilde 3 yıl ofis kiralamayı garanti ediyoruz.
Lokasyon
Porjenin lokasyon özellikleri : 
Axis İstanbul, Vatan Caddesi’nde yer alan Anıt Mezarın karşısında paha biçilmez bir lokasyonda yer alıyor. Ön girişinde Bayrampaşa metro istasyonu, arka girişinde Demirkapı metro istasyonu bulunan Axis İstanbul, ayrıca metrobüse sadece 600 metre mesafede bulunuyor. Axis İstanbul’un yanı başında yer alan Bayrampaşa Metro İstasyonu’ndan Eyüp Meydanı’na yapılacak olan füniküler ile Bayrampaşa Metro İstasyonuna çok rahat ve kolay bir ulaşım sağlanacak.
Nivo Ataköy
Nivo Ataköy

Porjenin lokasyon özellikleri :  E-5 karayolunun hemen yanı başında. Airport Outlet Center’e sadece “20” metre. İstanbul Kültür Üniversitesi’ne “400” metre. En yakın metrobüs durağına “500” metre. Özel İhlas Okuluna “550” metre. Bahçelievler bölgesinde bulunan Koçtaş Yenibosna şubesine “650” metre Yenibosna metro istasyonuna “950” metre. CNREXPO İstanbul Fuar Merkezine “1” km. Özel Ataköy Hastanesi’ne “1” km. Özel Yenibosna Safa Hastanesi’ne “1.5” km. Şehrin önde gelen işlek caddelerinden Basın Ekspres Yolu’na “1.7” km. Her gün ortalama 30 bin ziyaretçinin geldiği Kuyumcukent Alışveriş Merkezi'ne “2” km.  

Emsalsiz doğası, her yeri tarih kokan mekanları ve semtlerinin yanı sıra kültürel zenginliği bakımından yalnızca Türkiye’nin değil aynı zamanda dünyanın da ilgisini üzerine çeken İstanbul’un Avrupa ya...

Arkan Proje’ye hoş geldiniz..

Anlık fırsat ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak için danışma kurulu ekibimizle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Müşteri Türü

Kişisel bilgileri