header line

Sur Yapı AXIS ISTANBUL OFFICES

Axis İstanbul, şehir merkezine yakın konumuyla İstanbul'un en aktif alışveriş merkezlerinden biridir. Yürüme mesafesindeki duraklardan hızlı toplu taşıma araçlarıyla dakikalar içinde şehrin en önemli bölgelerine gidebileceksin. Axis İstanbul AVM, en ünlü uluslararası ve yerel markalara ev sahipliği yapıyor. İstanbul'daki ticari kompleksler arasında önemli bir yere olmasıyla Axis İstanbul, yüksek kar beklentisiyle ofislerine yatırım yapanlara büyük bir fırsat sunmaktadır.
Proje fotoğrafları
Proje hakkında

Kompleks 24.000 metrekarelik bir alana yayılıyor.,Proje 7 katlı 3 bloktan oluşmaktadır.,Metro projenin hemen yanından geçmektedir.,Tramvay istasyonu yaklaşık 200 metre uzaklıktadır.,Metrobüs hattı 600 metrelik yürüme mesafesindedir.,1500 araç kapasiteli kapalı otopark.,Güvenlik kameraları ve 24 saat güvenlik koruması.,Dış balkonlar.,Spor merkezi.,Entegre teknolojiler ve çoklu kullanım salonları.,Baskı merkezi ile posta dağıtım hizmeti bulunmakta.,Eğitim odaları ve konferans salonları., İzele edilmiş ses geçirmez çalışma odaları.,Nakit ödeme yapılması halinde yıllık toplam ofis ücretinin yaklaşık % 9'a tekabül eden aidatıyla birlikte metrekare başına 15$ dolar verilecek şekilde 3 yıl ofis kiralamayı garanti ediyoruz.

Gayrimenkul türü
Offices
EN DÜŞÜK FİYAT
287,000 $
Bölge
Bayrampasa
Teslim Tarihi
Teslime hazır
ödeme
Toplam ücretin %50’i peşinat , geriye kalanı 24 ay taksit şeklindedir.
Fiyatlar ve ödeme yöntemi
Toplam ücretin %50’i peşinat , geriye kalanı 24 ay taksit şeklindedir.
Oda sayısı ölçüler Banyo sayısı fiyatlar
1+0
66 M 1 288,000 $
1+1
65 M 1 287,000 $
2+1
121 M 1 545,000 $
porjenin özellikleri
 • Kompleks 24.000 metrekarelik bir alana yayılıyor.
 • Proje 7 katlı 3 bloktan oluşmaktadır.
 • Metro projenin hemen yanından geçmektedir.
 • Tramvay istasyonu yaklaşık 200 metre uzaklıktadır.
 • Metrobüs hattı 600 metrelik yürüme mesafesindedir.
 • 1500 araç kapasiteli kapalı otopark.
 • Güvenlik kameraları ve 24 saat güvenlik koruması.
 • Dış balkonlar.
 • Spor merkezi.
 • Entegre teknolojiler ve çoklu kullanım salonları.
 • Baskı merkezi ile posta dağıtım hizmeti bulunmakta.
 • Eğitim odaları ve konferans salonları.
 • İzele edilmiş ses geçirmez çalışma odaları.
 • Nakit ödeme yapılması halinde yıllık toplam ofis ücretinin yaklaşık % 9'a tekabül eden aidatıyla birlikte metrekare başına 15$ dolar verilecek şekilde 3 yıl ofis kiralamayı garanti ediyoruz.
Lokasyon
Porjenin lokasyon özellikleri : 
Axis İstanbul, Vatan Caddesi’nde yer alan Anıt Mezarın karşısında paha biçilmez bir lokasyonda yer alıyor. Ön girişinde Bayrampaşa metro istasyonu, arka girişinde Demirkapı metro istasyonu bulunan Axis İstanbul, ayrıca metrobüse sadece 600 metre mesafede bulunuyor. Axis İstanbul’un yanı başında yer alan Bayrampaşa Metro İstasyonu’ndan Eyüp Meydanı’na yapılacak olan füniküler ile Bayrampaşa Metro İstasyonuna çok rahat ve kolay bir ulaşım sağlanacak.
Lavender Sitesi
Lavender Sitesi

Porjenin lokasyon özellikleri :  Toplu taşıma araçları istasyonuna 100 metre E80 karayoluna 170 metre Maltepe Üniversitesine 4 km Metro durağına 5 km Viaport Asia Outlet Shopping AVM’ye 8 km Palladium AVM’ye 11 km Deniz sahiline 11 km Sultanbeyli Devlet Hastanesine 11,5 km Şehir merkezine 22 km Sabiha Gökçen Havalimanına 23 km

Göz alıcı mimarisi, modern tasarımı, bulunduğu konumu ve yatırım değeriyle herkesi kendine hayran bırakan Lavender projesi, İstanbul'un Anadolu Yakası’nın yeni yerleşim merkezlerinden Sancaktepe semti...

Arkan Proje’ye hoş geldiniz..

Anlık fırsat ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak için danışma kurulu ekibimizle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Müşteri Türü

Kişisel bilgileri