header line

Has Delta

Rahat, estetik ve yenilikçi mimarisiyle uluslararası çapta pek çok yatırımcının dikkatini çeken Has Delta projesi, coğrafi konumu nedeniyle asırlar boyunca pek çok medeniyetin göz bebeği olmaya muvaffak olan İstanbul’un Bahçelievler semtimde yer almaktadır.  Avrupa Yakası’nın güzide ilçesinde inşa edilen seçkin projemiz, mükemmel konumu ve hizmetleri ile öne çıkıyor. Uzun yıllardan bu yana birçok ülkeyi birbirine bağlayan ve Londra'dan Ortadoğu'ya kadar uzanan E-5 Karayolu'nun üzerinde yer alması nedeniyle proje alanı, İstanbul içinde hareket kolaylığı ve diğer tüm bölgelerine ulaşım kolaylığı sunuyor. Metro İstasyonuna 5 dakikalık uzaklıkta olan Has Delta’da ev sahibi olanlar, kişisel araçlarını kullanmadan Bahçelievler’den şehrin pek çok noktasına rahatlıkla yolculuk edebilir. Birçok market, alışveriş merkezi, özel ve kamu okulları, özel hastaneler ve üniversiteler ile çevrili olan proje, vazgeçilmez bir hizmet setiyle sakinlerinin yaşam standartlarına değer katıyor. Projemiz ayrıca İstanbul'daki Dünya Ticaret Merkezi, Atatürk Havalimanı Parkı ve Florya Sahili gibi birçok dinlenme ve hizmet tesisine de yakın mesafededir. Özellikle sağlıklı bir yaşamın tüm koşullarını karşılayan orta katlı binalarıyla öne çıkan Has Delta, insan yaşamı odaklı ve insan hayatının en önemli değer olduğu bilincinden hareketle tasarlandı. Oldukça zengin ve hareketli bir bölgede yükselen proje, gelecek vaat eden, yatırım ve ticari fırsatlar sunan ve aynı zamanda açık bir alışveriş merkezi havası veren 34 mağazadan oluşuyor. Sosyal donatıları, güvenli ve modern yaşam alanları ile gayrimenkul sektöründe adeta çığır açan Has Delta, hayatın ve şehrin tam merkezinde yatırımcılarını bekliyor.  
Proje fotoğrafları
Proje hakkında

Proje arsa alanı 12.640 metrekaredir.,Projede her biri 6 kat yüksekliğinde 5 bina bulunuyor. ,Buradaki daire sayısı 81’dir; ticari mağaza sayısı ise 34’tür., bahçe, geniş yeşil alanlar,yürüyüş yolları,spor alanları,açık yüzme havuzu,çocuk oyun alanı,dinlenme terasları,alışveriş merkezi,kafe ve restoran,kapalı ve açık otopark,fitness salonu,yedek jeneratör,güvenlik kameraları ve 24 saat güvenlik gibi birçok sosyal donatı ve hizmet bulunmaktadır.,Keza 5 yıldızlı bir otel içerir.

Gayrimenkul türü
Apartman dairesi
EN DÜŞÜK FİYAT
746,000 $
Bölge
Bahcelievler
Teslim Tarihi
2023
ödeme
Nakit veya %50 peşinat geriye kalanı 12 aya varan taksitler. Daireler için KDV oranı %1, dükkanlar içinse %18'dir.
Fiyatlar ve ödeme yöntemi
Nakit veya %50 peşinat geriye kalanı 12 aya varan taksitler. Daireler için KDV oranı %1, dükkanlar içinse %18'dir.
Oda sayısı ölçüler Banyo sayısı fiyatlar
2+1
150 M 2 915,000 $
3+1
187 M 2 1,217,000 $
0+0
55 M 0 746,000 $
porjenin özellikleri
 • Proje arsa alanı 12.640 metrekaredir.
 • Projede her biri 6 kat yüksekliğinde 5 bina bulunuyor.
 • Buradaki daire sayısı 81’dir; ticari mağaza sayısı ise 34’tür.
 • bahçe
 • geniş yeşil alanlar
 • yürüyüş yolları
 • spor alanları
 • açık yüzme havuzu
 • çocuk oyun alanı
 • dinlenme terasları
 • alışveriş merkezi
 • kafe ve restoran
 • kapalı ve açık otopark
 • fitness salonu
 • yedek jeneratör
 • güvenlik kameraları ve 24 saat güvenlik gibi birçok sosyal donatı ve hizmet bulunmaktadır.
 • Keza 5 yıldızlı bir otel içerir.
Lokasyon
Porjenin lokasyon özellikleri : 

Otobüs durağına 100 metre

En yakın okula 150 metre

Bakırköy Devlet Hastanesine 375 metre

Bahçelievler metro istasyonuna 400 metre

Metrobüs durağına 600 metre

Medivita İncirli Hastanesine 420 metre

MetroPort AVM'ye 450 metre

Marmara Denizi sahiline 2,6 km

Fatih bölgesine 8 km

İstanbul Havalimanı'na 33 km

Luxera Meydanı Mağazaları
Luxera Meydanı Mağazaları

Porjenin lokasyon özellikleri :  TEM ve Basın Ekspres Yolu’nun yanı başında yer alan Luxera Meydan’da işyeri, dükkân alarak İstanbul’un her tarafından farklı ulaşım yolları kullanmak suretiyle işinize rahatça varmanın kolaylığını yaşayacaksınız. Bölgenin iki önemli caddesinin kesiştiği noktadaki konumu sayesinde metro, metrobüs, otobüs ve minibüs alternatiflerinden yararlanarak yolunuza en uygun olanı seçme imkanına sahip olacaksınız.

Luxera Meydan projesi, İstanbul Bağcılar Göztep Mahallesi'nde 11.000 m2 arazi alanı üzerinde 2 blok olarak inşa ediliyor. Projede yüzölçümü 80 m2’den başlayan toplam 50 ticari ünite yer alıyor. Luxera...

Arkan Proje’ye hoş geldiniz..

Anlık fırsat ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak için danışma kurulu ekibimizle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Müşteri Türü

Kişisel bilgileri